Garnierit csepp medál
0 / 5
0 / 5
Különleges Garnierit drágaköves csepp medál. A garnierit magas nikkel tartalmú földpát kristály, zöld színét is nikkeltartalma határozza meg. Felületén némi irizáló fény látható. Mikor válasszon garnierit ásvány ékszert:
hakapcsolatba szeretne lépni a természettel és az őket körülvevő természeti világgal.
segít kiaknázni azon képességeinket, hogy új eredményeket hozzanak létre és manifesztáljanak.
közelebb hoz vágyainkhoz, hatalmat adva nekik, hogy vágyainkat valóra váltsuk
Átitat az elszántsággal, amire szükségünk van ahhoz, hogy bármit legyőzzünk!
erőt adhatnak a félelmek legyőzéséhez és álmaink eléréséhez
segíteni átvészelni a nehézségeket, hogy erősebb emberré váljunk általa.
természetesen vonzza a szerencsét és a jólétet
Lángra lobbantja a kreativitást
lehetővé teszi, hogy isteni mivoltunk szárnyaljon, új magasságokba emelve érzelmi és spirituális szinten.
| Termék ID: | #255159 |
| A termékfotó: | valós |
| Ásvány lelőhelye: | Madagaszkár |
| Ásvány, drágakő mérete: | 20*32mm |
| Csiszolási forma: | szabálytalan / csepp |
| Drágakő súlya: | 11g |
| Fém részek anyaga: | ródiumozott |
| Kidolgozás: | csiszolt |
| Medál mérete: | 20*32mm |
| Szín: | pasztel zöld |
| Teljes magassága: | 45mm |