2-Power - 2GB DDR2 800MHz MEM1302A
0 / 5
0 / 5
GARANCIA Élethosszig tartó garancia MEMORY CARD TYPE DIMM , asztali számítógépekben és szerverekben használt memóriamodul MEMÓRIA KAPACITÁS 2GB Súly 22g MÉRETEK 152 mm x 52 mm x 6 mm TVAR Szabálytalan A DIMM MEMÓRIAEGYSÉG ALAKJA MEMORIA ARCHITEKTÚRA Nem pufferelt, nem ECC MEMÓRIUM FREQUENCIA 800 MHz DDR2 MEMÓRIA INTERFÉSZ TELJES KAPACITÁS 2 GB MODULOK SZÁMA A SZETTBEN 1 x 2 GB CAS LATENCE 6 MEMORY RANK Kettős rangsor Gyártó Ez egy eredeti 2-Power termék
| Termék ID: | #6786382 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 1x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Sebesség: | 800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |