2-Power - 2GB DDR3 MultiSpeed 1066/1333/1600MHz MEM0302A
0 / 5
0 / 5
GARANCIA Élethosszig tartó garancia MEMORY CARD TYPE DIMM , asztali számítógépekben és szerverekben használt memóriamodul MEMÓRIA KAPACITÁS 2GB Súly 22g MÉRETEK 152 mm x 52 mm x 6 mm TVAR Szabálytalan A DIMM MEMÓRIAEGYSÉG ALAKJA MEMORIA ARCHITEKTÚRA Nem pufferelt, nem ECC MEMÓRIUMFREKVENCIA 1066/1333/1600 MHz DDR3 MEMÓRIA INTERFÉSZ A KÉSZLET TELJES KAPACITÁSA 2 GB A MODULOK SZÁMA A SZETTBEN 1 x 2 GB KÉSLELTETÉSI IDŐ 7/9/11 MEMORY RANK Egyetlen rangsor Gyártó Ez egy eredeti 2-Power termék.
| Termék ID: | #6786027 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 1x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |