2-Power - 4GB DDR2 800MHz MEM1303A
0 / 5
0 / 5
Memóriakártya típusa DIMM , asztali számítógépekben és szerverekben használt memóriamodul Memória kapacitás 4GB Súly 20 g A memóriaegység alakja DIMM Memória architektúra Puffer nélküli, nem ECC Memória frekvencia 800 MHz Memória interfész DDR2 A készlet teljes kapacitása 4 GB A modulok száma a készletben 1 x 4 GB CAS késleltetés 6 Memória rangsor Kettős rangsor
| Termék ID: | #6786160 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Sebesség: | 800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |