2-Power - 4GB DDR3 1066MHz MEM5003A
0 / 5
0 / 5
Memóriamodul/kártya típusa soDIMM , Laptopokban használt memóriamodul A memória kapacitása 4GB Súly 9 g Méretek 68 mm x 30 mm x 4 mm Formája Szabálytalan Memória formátum SODIMM Memória architektúra Puffer nélküli, nem ECC Memória órajelsebesség 1066 MHz Memória interfész DDR3 Teljes készlet kapacitása 4 GB Modulok száma a készletben 1 x 4 GB CAS késleltetés 7 Memória besorolások Kettős rangsor
| Termék ID: | #6786215 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 7 |
| Sebesség: | 1066 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |