2-Power - 4GB DDR3 1333MHz MEM2103A
0 / 5
0 / 5
Memóriakártya típusa DIMM , asztali számítógépekben és szerverekben használt memóriamodul Memória kapacitás 4GB Súly 22 g Méretek 152 mm x 52 mm x 6 mm Formája Szabálytalan A memóriaegység alakja DIMM Memória architektúra Puffer nélküli, nem ECC Memória frekvencia 1333 MHz Memória interfész DDR3 A készlet teljes kapacitása 4 GB A modulok száma a készletben 1 x 4 GB CAS késleltetés 9 Memória rangsor Kettős rangsor
| Termék ID: | #6786010 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |