2-Power - 4GB DDR4 2133MHz MEM5502A
0 / 5
0 / 5
Memóriakártya típusa soDIMM , Laptopokban használt memóriamodul Memória kapacitás 4GB Súly 9 g Méretek 70 mm x 30 mm x 3 mm A memóriaegység alakja SODIMM Memória architektúra Puffer nélküli, nem ECC Memória frekvencia 2133 MHz Memória interfész DDR4 A készlet teljes kapacitása 4 GB A modulok száma a készletben 1 x 4 GB CAS késleltetés 15 Memória rangsor Egyetlen rangsor
| Termék ID: | #6785782 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |