2-Power - 8GB DDR3 1866MHz MEM5403A
0 / 5
0 / 5
Memóriakártya típusa soDIMM , Laptopokban használt memóriamodul Memória kapacitás 8GB Súly 10 g Méretek 68 mm x 31 mm x 4 mm A memóriaegység alakja SODIMM Memória architektúra Puffer nélküli, nem ECC Memória frekvencia 1866 MHz Memória interfész DDR3 A készlet teljes kapacitása 8 GB A modulok száma a készletben 1 x 8 GB CAS késleltetés 13 Memória rangsor Kettős rangsor
| Termék ID: | #6786028 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1866 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |