2-Power - 8GB DDR4 2400MHz MEM8903B
0 / 5
0 / 5
Memóriakártya típusa DIMM , asztali számítógépekben és szerverekben használt memóriamodul Memória kapacitás 8GB Súly 16 g Méretek 134 mm x 31 mm x 3 mm A memóriaegység alakja DIMM Memória architektúra Puffer nélküli, nem ECC Memória frekvencia 2400 MHz Memória interfész DDR4 A készlet teljes kapacitása 8 GB A modulok száma a készletben 1 x 8 GB Memória rangsor Egyetlen rangsor
| Termék ID: | #6786170 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |