2-Power - MultiSpeed 4GB DDR3 1066/1333/1600 MHz MEM0303A
0 / 5
0 / 5
GARANCIA Élethosszig tartó garancia MEMORY CARD TYPE DIMM , asztali számítógépekben és szerverekben használt memóriamodul MEMÓRIA KAPACITÁS 4GB Súly 22g MÉRETEK 152 mm x 52 mm x 6 mm TVAR Szabálytalan A DIMM MEMÓRIAEGYSÉG ALAKJA MEMORIA ARCHITEKTÚRA Nem pufferelt, nem ECC MEMÓRIUMFREKVENCIA 1066/1333/1600 MHz DDR3 MEMÓRIA INTERFÉSZ A KÉSZLET TELJES KAPACITÁSA 4 GB A MODULOK SZÁMA A SZETTBEN 1 x 4 GB KÉSLELTETÉSI IDŐ 7/9/11 MEMORY RANK Kettős rangsor Gyártó Ez egy eredeti 2-Power termék. 1,5V
| Termék ID: | #6786381 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |