ADATA - 16GB DDR5 5600MHz AD5U560016G-S
0 / 5
0 / 5
ADATA AD5U560016G-S, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5600 Mhz, 288-pin DIMM
| Termék ID: | #6785989 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 46 |
| Sebesség: | 5600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |