ADATA - 2GB (2x1GB) DDR2 800MHz AD2U800B1G5-2
0 / 5
0 / 5
ADATA 2x1GB 800MHz DDR2, CL5, Non-ECC DIMM DUAL KIT - Számítástechnika > Belső periféria > Memória 9390 Gyártó szimbóluma AD2U800B1G5-2Terméknév ADATA 2x1GB 800MHz DDR2, CL5, Non-ECC DIMM DUAL KITGyártó ADATATermékosztály SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 memóriákMemória típusa DDR2Memória kapacitás 2048 MBMemória busz frekvenciája 800 MHzMemória típusa Non-ECCMemóriák száma a készletben 2CAS Latency (CL) késleltetés CL5Hűtőborda NemTovábbi információkwww. adata. com [LINK]
| Termék ID: | #6785392 |
| Feszültség: | 1.8 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 2x1GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Memóriakésleltetés: | CL 5 |
| Sebesség: | 800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |