ADATA - 8GB DDR3 1600MHz ADDU1600W8G11-S
0 / 5
0 / 5
DDR3 Adata Premier 8GB 1600MHz CL11 1.35V - Számítástechnika > Memória 24190 Gyártó szimbóluma ADDU1600W8G11-STerméknév DDR3 Adata Premier 8GB 1600MHz CL11 1.35VGyártó ADATATermékosztály SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 memóriákMemória típusa DDR3Memória kapacitás 8192 MBMemória busz frekvenciája 1600 MHzMemória típusa
Unbuffered
Low Voltage
Memóriák száma a készletben 1CAS Latency (CL) késleltetés CL11Hűtőborda NemTovábbi információk Feszültség: 1.35VMegjegyzések Test nie usuwacTovábbi információkwww. adata. com [LINK]
| Termék ID: | #6786271 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |