ADATA - Premier 16GB DDR4 2666MHz AD4U2666716G19-B
0 / 5
0 / 5
ADATA Premier Az ADATA Premier DDR4 2666 DDR4 2666 puffer nélküli DIMM memória a legújabb frissítési megoldás, amely támogatja az Intel legújabb platformjait a gyorsabb adatátvitel és a nagyobb energiahatékonyság érdekében. A 288 tűs kialakítást kihasználva az üzemi feszültség a DDR3-as 1,5V-ról 1,2V-ra csökkent, ami nem csak az energiatakarékosságot segíti 20%-kal, hanem az átviteli sávszélesség sebességét is 21,3GB/s-ra növeli. Az ADATA memóriamodulok minden chipje megfelel a szigorú JEDEC és RoHS szabványoknak, így biztosítva a kompatibilitást, a stabilitást és a környezetbarát termékeket.
| Termék ID: | #6785971 |
| Feszültség: | 1.20 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |