ADATA - XPG GAMMIX D45 8GB DDR4 3200MHz AX4U32008G16A-CBKD45
0 / 5
0 / 5
1 darab ADATA, összesen 8GB DDR4 3200Mhz memória CL16 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6786127 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |