ADATA - XPG GAMMIX D45 8GB DDR4 3600MHz AX4U36008G18I-CBKD45
0 / 5
0 / 5
ADATA XPG GAMMIX D45 memória, 8GB DDR4, 3600MHz CL18 ROBUSZTUS ÉS MEGBÍZHATÓA GAMMIX D45 masszívan néz ki és masszívnak is tűnik, masszív, páncélszerű alumínium külsővel, masszív bevágásokkal és szilárd teljesítménnyel. KIVÁLÓ MINŐSÉGŰ ALKATRÉSZEK AZ OPTIMÁLIS TELJESÍTMÉNY ÉRDEKÉBENA GAMMIX D45 kizárólag a legjobb minőségű IC chipek és PCB-k felhasználásával készült, így optimális stabilitást és túlhajtási teljesítményt biztosít. MŰKÖDIK A LEGÚJABB AMD PLATFORMOKKALA GAMMIX D45-t teszteltük és ellenőriztük, hogy a legújabb AMD platformokkal is működik, így zökkenőmentes kompatibilitást és kiváló túlhajtási teljesítményt biztosít. TÁMOGATJA AZ INTEL® XMP 2.0-TAz Intel® Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 egyszerűvé teszi a túlhajtást és javítja a rendszer stabilitását. Ahelyett, hogy a BIOS-ban állítaná be az egyes paramétereket, ezt közvetlenül a számítógép operációs rendszerén keresztül teheti meg.
| Termék ID: | #6785916 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |