ADATA - XPG Lancer 32GB (2x16GB) DDR5 6400MHz AX5U6400C3216G-DCLABK
0 / 5
0 / 5
32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 6400 MHz ADATA XPG Lancer. Járulékos komponens: PC, Belső memória: 32 GB, Memóriák elrendezése (modulok x méret): 2 x 16 GB, Belső memória típusa: DDR5, Memória órajel: 6400 MHz, CAS látencia: 39, ECC
| Termék ID: | #6784831 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |