ADATA - XPG SPECTRIX D35G RGB 8GB DDR4 3200MHz AX4U32008G16A-SBKD35G
0 / 5
0 / 5
Megjegyzés: Ez a leírás automatikusan le lett fordítva magyarra. Memória ADATA SPECTRIX D35G RGB, 8GB DDR4, 3200MHz CL16 Kompakt kialakítás alacsony radiátorprofillal A SPECTRIX D35G kompakt és diszkrét háromszög alakú körvonalát kifejezetten az egyedi személyiségű játékosok számára tervezték. A D35G kis hűtőbordája könnyű beszerelést tesz lehetővé kis dobozokban. Kiváló minőségű RAM a tartósság érdekében A SPECTRIX D35G szigorú kiválasztási és szűrési eljárásokon esett át, átment a megbízhatósági és kompatibilitási teszteken, és erős és tartós terméket kínál, amely a legmagasabb minőséget képviseli! RGB az Ön módján Állítsa be az RGB világítást tetszés szerint. Válasszon a különböző effektusok közül (statikus, lélegző és üstökös), vagy szinkronizálja a fényeket kedvenc dalaival a Zene módban. Mindez az összes főbb alaplapmárka RGB vezérlőszoftverével megtehető. Hozzon létre egyéni fényjátékot az XPG Prime segítségével Az XPG Prime világításvezérlő szoftver nemcsak egyedi DRAM-fényeffektusok beállítását teszi lehetővé, hanem az összes Prime-val kompatibilis XPG RGB terméket is szinkronizálhat, hogy ötletes fényshow-kat készítsen, és alakítsa saját Prime ökoszisztémáját. A legújabb AMD platformokkal működik Az ADATA memória a zökkenőmentes kompatibilitás és a kiváló túlhajtási teljesítmény érdekében a legújabb AMD platformokkal való együttműködésre lett tesztelve. Támogatja az Intel® XMP 2.0-t Az Intel® Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 gyerekjátékká teszi a túlhajtást, és javítja a rendszer stabilitását. Ahelyett, hogy a BIOS-ban módosítaná az egyes paramétereket, ezt közvetlenül a számítógép operációs rendszerén keresztül is megteheti.
| Termék ID: | #6785152 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |