Apacer - 4GB DDR3L 1600MHz AS04GFA60CATBGJ
5 / 5
5 / 5
1 darab APACER, összesen 4GB Notebook DDR4 (SO-DIMM) 1600Mhz memória CL11 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6785747 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |