ASUS - ASUSTOR 2GB DDR3 1333MHz 92M11-S2000
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságokmemória mérete2GBmemória maximális órajele1333MHzmemória foglalat típusaDDR3 - SODIMM memória
| Termék ID: | #6785146 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 1x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |