Corsair - DOMINATOR PLATINUM 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CMT16GX4M2C3200C16
0 / 5
0 / 5
CORSAIR DOMINATOR® PLATINUM Az RGB DDR4 memória újra meghatározza a prémium DDR4 memóriát, kiváló alumínium kivitelezéssel, szorosan átvilágított nagyfrekvenciás memória chipekkel és 12 ultra fényes, egyedileg címezhető CAPELLIX RGB LED világítással.
| Termék ID: | #6786125 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |