Corsair - DOMINATOR PLATINUM 8GB (2x4GB) DDR4 3600MHz CMD8GX4M2B3600C18
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Corsair Modell: DOMINATOR PLATINUM 8GB (2x4GB) DDR4 3600MHz CMD8GX4M2B3600C18 Leírás: A Dominator Platinum nagy teljesítményű DDR4 memóriamodulok a világszínvonalú Intel X99 rendszerekhez lettek tervezve. Kézzel árnyékolt IC-kkel készültek, és szabadalmaztatott DHX hűtést tartalmaznak a megbízható teljesítményért igényes környezetekben. A maximális teljesítmény elérése könnyű - a beépített XMP 2.0 támogatás gondtalan automatikus túlhajtást nyújt. A Dominator Platinum modulok működnek a Corsair Link rendszerrel a hőmérséklet-figyeléshez, és még a finom fehér LED megvilágítást is fokozhatja egy hozzáadott fénysávkészlettel, amely illik, vagy kontraszt nyújt a rendszeréhez.
| Termék ID: | #6786161 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 2x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |