Corsair - DOMINATOR TITANIUM RGB 48GB (2x24GB) DDR5 7000MHz CMP48GX5M2B7000C36
0 / 5
0 / 5
Jellemzők:
Háttérvilágítás színe: Különféle
Belső memória típusa: DDR5
Alkatrész: PC
Windows operációs rendszer támogatott rendszerek: Igen
Vezető bevonat: Arany
Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: 3.0
SPD profil: Igen
Hűtés típusa: hűtőborda
Pufferelt memória típusa: Nem regisztrált (puffereletlen)
Memória alaktényező: 288 tűs DIMM
CAS késleltetés: 36
Háttérvilágítás: Igen
Intel Extreme Memory Profile (XMP): Igen
ECC: Nem
Memória órajele: 7000 MHz
Belső memória: 48 GB
Memória elrendezés (modulok x méret): 2 x 24 GB
Memória feszültség: 1,1 V, 1,4 V
| Termék ID: | #6785834 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 48 GB |
| Kiszerelés: | 2x24GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 36 |
| Sebesség: | 7000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |