Corsair - DOMINATOR TITANIUM RGB 64GB (4x16GB) DDR5 6400MHz CMP64GX5M4B6400C32
0 / 5
0 / 5
Dominator Titanium sorozatKapacitás 64 GB (4 x 16 GB)Mennyiség 4 darabFelépítés típusa DIMMProfil INTEL XMP (3.0 verzió)288 tűs csatlakozóFeszültség 1,3 Volt (1,1 és 1,4 Volt között)Szabvány DDR5-6400 (PC5-51200)Fizikai órajel 3200 MHzIdőzítések CAS késleltetés (CL) 32
| Termék ID: | #6785672 |
| Feszültség: | 1.3 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 4x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Quad-channel kiszerelés |