Corsair - DOMINATOR TITANIUM RGB 64GB (4x16GB) DDR5 6400MHz CMP64GX5M4B6400C32W
0 / 5
0 / 5
64 GB, 4 x 16 GB, DDR5, 6400 MHz, 288-pin DIMM Corsair Dominator Titanium CMP64GX5M4B6400C32W. Járulékos komponens: PC, Belső memória: 64 GB, Memóriák elrendezése (modulok x méret): 4 x 16 GB, Belső memória típusa: DDR5, Memória órajel: 6400 MHz, Memória formatényező: 288-pin DIMM, CAS látencia: 32
| Termék ID: | #6784799 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 4x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Quad-channel kiszerelés |