Corsair - Value Select 8GB (2x4GB) DDR3 1066MHz CMSA8GX3M2A1066C7
3 / 5
3 / 5
A Corsair Mac memóriamodulokkal a rendszere jobban fog működni. A gondmentes kompatibilitás, és a híres Corsair megbízhatóság és támogatás okos befektetést jelentenek. A Corsair Mac memóriamodul maximalizálja a rendszer teljesítményét és mozgékonyságát, nem lesz többé gond a nagy memóriát igénylő fotó- és videó szerkesztő alkalmazásokkal. Kit kiszerelésben kaphatóak, ami biztosítja a rendszer felé a Dual Channel módot. Azaz dupla sávszélesség jut a memóriabusznak. - Működik minden Mac ® számítógéppel, amely támogatja 4GB DDR3 soDIMM, beleértve iMac ®, Mac mini, MacBook ® és MacBook Pro modelleket A termék gyártói oldala
| Termék ID: | #6785621 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 2x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 7 |
| Sebesség: | 1066 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |