Corsair - Value Select 8GB DDR4 2400MHz B01ARHBBPS
0 / 5
0 / 5
-Corsair Value Select memória, 8GB, DDR4, 2400MHz, CL16
| Termék ID: | #6786207 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |