Corsair - VENGEANCE 64GB (2x32GB) DDR5 6200MHz CMK64GX5M2B6200C32
0 / 5
0 / 5
DDR5, 64GB, 6200MHz, Dual Channel, CL32, 1,4V
| Termék ID: | #6785336 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |