Corsair - VENGEANCE 64GB (4x16GB) DDR5 6200MHz CMK64GX5M4B6200C32
0 / 5
0 / 5
A Corsair CMK64GX5M4B6200C32 Vengeance 64 GB (4 x 16 GB), DDR5, 6200 Mhz memória egy kiváló minőségű RAM modul készlet, amely kifejezetten a teljesítményre és sebességre fókuszál. Ezzel a 64 GB kapacitással rendelkező memória készlettel könnyedén növelheted számítógéped teljesítményét és futtathatsz akár a legigényesebb alkalmazásokat és játékokat is. A DDR5 technológia révén rendkívül gyors és hatékony működést biztosít, a 6200 Mhz órajel pedig garantálja a zökkenőmentes és gyors adatfeldolgozást. Ezzel a Corsair Vengeance memória készlettel garantáltan magasabb szintre emelheted számítógéped teljesítményét és élményét. Ezen kívül a 4 x 16 GB konfiguráció lehetővé teszi a sokoldalú felhasználást, és bőven elegendő tárhelyet biztosít a multitaskinghoz és a nagy adatmennyiségű projektekhez. A Corsair minőség és megbízhatóság szinonimája, így biztos lehetsz benne, hogy ez a memória készlet hosszú távon is kiváló teljesítményt nyújt majd. Akár játékokhoz, videószerkesztéshez, vagy bármilyen más komoly számítógépes feladathoz is használod, a Corsair CMK64GX5M4B6200C32 Vengeance 64 GB DDR5 memória készlet mindenképpen egy jó választás a gyors és hatékony munkavégzéshez.
| Termék ID: | #6786084 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 4x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Quad-channel kiszerelés |