Corsair - VENGEANCE LPX 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CMK16GX4M2B3200C16R
0 / 5
0 / 5
Termékadatlap - 16GB 3200MHz DDR4 RAM Corsair Vengeance LPX Red CL16 (2x8GB) (CMK16GX4M2B3200C16R) body font-family: Arial, sans-serif; line-height: 1.6; margin: 20px; . bold-text font-weight: bold; Termékleírás A Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz DDR4 memóriakészlete a nagy teljesítményt és megbízhatóságot igénylő... Termékadatlap - 16GB 3200MHz DDR4 RAM Corsair Vengeance LPX Red CL16 (2x8GB) (CMK16GX4M2B3200C16R) body font-family: Arial, sans-serif; line-height: 1.6; margin: 20px; . bold-text font-weight: bold; Termékleírás A Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz DDR4 memóriakészlete a nagy teljesítményt és megbízhatóságot igénylő felhasználók számára készült. A Vengeance LPX memóriák kifejezetten a nagy teljesítményű tuninghoz lettek tervezve. Az alumínium hűtőborda gyors hőelvezetést biztosít, a nyolcrétegű PCB pedig elegendő tartalékot biztosít az alacsony feszültség és az extrém stabilitás megőrzése érdekében, akár nagy terhelések alatt is. Termékjellemzők
Modellszám : CMK16GX4M2B3200C16R
Memóriakapacitás : 16GB (2x8GB)
Memóriatípus : DDR4
Frekvencia : 3200MHz
Késleltetés : CL16
Feszültség : 1.35V
Szín : Piros
Kiváló hűtési teljesítmény Az alumínium hűtőbordák nemcsak a memória működését tudják optimális hőmérsékleti tartományban tartani, hanem egyedülálló és stílusos megjelenést is kölcsönöznek neki. A Vengeance LPX memória kis méretű hűtőbordát használ, mely biztosítja a kompatibilitást a nagyméretű CPU hűtőkkel és korlátozott helyű házakban is. XMP 2.0 támogatás A Corsair Vengeance LPX támogatólag működik az XMP 2.0 profillal, amely automatikusan optimalizálja a memóriamodul beállításait a maximális teljesítmény elérése érdekében. Ezáltal könnyen és gyorsan beállítható a legmagasabb stabil sebesség. Megbízhatóság és teljesítmény A Corsair Vengeance LPX sorozatot alaposan tesztelik az összes nagy márkájú alaplapon, így biztosítva a legnagyobb kompatibilitást és megbízhatóságot. Továbbá a szigorú minőségellenőrzési folyamatok biztosítják, hogy minden egyes modul kitűnő teljesítményt és tartósságot nyújtson. Amennyiben egy kiváló teljesítményű, megbízható és stílusos memóriamodult keres, a Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz DDR4 (CMK16GX4M2B3200C16R) kitűnő választás lehet bármilyen gamer vagy munkagép számára. Termékparaméterek Gyártó: Corsair Modell: Vengeance LPX Kapacitás: 16GB (2x8GB) Frekvencia: 3200MHz Késleltetés: CL16 Feszültség: 1.35V Hűtőborda anyaga: Alumínium Szín: Piros XMP 2.0 támogatás: Igen Memória típus: DDR4
| Termék ID: | #6784207 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |