Corsair - VENGEANCE LPX 16GB (2x8GB) DDR4 4000MHz CMK16GX4M2K4000C19
0 / 5
0 / 5
A VENGEANCE LPX memóriát nagy teljesítményű túlhajtásra tervezték. A hőelosztó tiszta alumíniumból készült a gyorsabb hőelvezetés érdekében, az egyedi teljesítményű PCB pedig segít a hőkezelésben és kiváló túlhajtási magasságot biztosít. Minden egyes IC-t külön-külön megvizsgálnak a csúcsteljesítmény-potenciál kiaknázásának érdekében. A DDR4 formátumot a legújabb DDR4 rendszerekhez optimalizálták, és magasabb frekvenciákat, nagyobb sávszélességet és alacsonyabb energiafogyasztást kínál, mint a DDR3 modulok. Az XMP 2.0 támogatja a problémamentes automatikus túlhajtást. És több színben is elérhetők, hogy megfeleljenek az Ön személyes preferenciáinak.
| Termék ID: | #6786368 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 4000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |