Corsair - VENGEANCE LPX 16GB (4x4GB) DDR4 2666MHz CMK16GX4M4A2666C16
0 / 5
0 / 5
Nagy teljesítményű túlhajtáshoz tervezve Intel X99 alaplapokonA Vengeance LPX memória a nagy teljesítményű túlhajtáshoz lett tervezve. A hűtőborda tiszta alumíniumból készült a gyorsabb hőleadásért, és a nyolc rétegű PCB segít a hőkezelésben, és kiváló túlhajtási mozgásteret nyújt. Minden IC egyedileg árnyékolt a teljesítménypotenciálért. A DDR4 szabvány a legújabb Intel X99 sorozatú alaplapokhoz lett optimalizálva, és magasabb frekvenciákat, nagyobb sávszélességet, és alacsonyabb... Kapacitás 16 GBKiszerelés 4x4GBMemória típusa DDR4Sebesség 2666 MHzTöbbcsatornás kiszerelés Quad-channel kiszerelésMemóriakésleltetés CL 16Hűtőborda VanFeszültség 1.2 V
| Termék ID: | #6786041 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 4x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Quad-channel kiszerelés |