Corsair - Vengeance LPX 256GB (8x32GB) DDR4 3600MHz CMK256GX4M8D3600C18
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6786340 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Kiszerelés: | 8x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual quad channel kiszerelés |