Corsair - VENGEANCE LPX 64GB (2x32GB) DDR4 2400MHz CMK64GX4M2A2400C16
0 / 5
0 / 5
Corsair Vengeance LPX Black memória, 64GB, DDR4, 2400MHz, CL16, Dual Channel Kit Nagy teljesítményű túlhajtásra tervezveA meghajtó tiszta alumíniumból készült a gyorsabb hőelvezetés érdekében, az egyedi teljesítményű NYÁK pedig segít a hőkezelésben és biztosítja a kiváló túlhajtási lehetőségeket.
| Termék ID: | #6785614 |
| Feszültség: | 1.20 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |