Corsair - VENGEANCE RGB 48GB (2x24GB) DDR5 6800MHz CMH96GX5M2B7200C40
0 / 5
0 / 5
2 darab CORSAIR, összesen 96GB DDR5/CUDIMM 7200Mhz memória CL40 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6784190 |
| Feszültség: | 1.4 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 96 GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 7200 MHz |