Corsair - VENGEANCE RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CMH64GX5M2B6400C32W
0 / 5
0 / 5
Tedd gyorsabbá és látványosabbá a számítógéped a Corsair Vengeance RGB DDR5 memóriával! A 64GB-os (2x32GB) készlet 6400MHz-es sebességgel és CL32 késleltetéssel rendkívüli teljesítményt biztosít, amely ideális választás a legújabb játékokhoz, videószerkesztéshez ...
| Termék ID: | #6785295 |
| Feszültség: | 1.40 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 2x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |