Corsair - VENGEANCE RGB PRO 16GB DDR4 3000MHz CMW16GX4M1D3000C16
0 / 5
0 / 5
Corsair VENGEANCE® RGB PRO Memória, 16GB DDR4, 3000MHz CL16 A VENGEANCE RGB PRO sorozatú DDR4 memória dinamikus, többzónás RGB világítással világítja meg számítógépét, miközben a legjobb DDR4 teljesítményt nyújtja. Következő generációs szoftverA CORSAIT iCUE szoftver dinamikus RGB-világításvezérléssel kelti életre rendszerét, amely szinkronizálható az összes iCUE-kompatibilis termékkel, beleértve a RAM-okat, ventilátorokat, RGB LED-csíkokat, billentyűzeteket, egereket és egyebeket. Testreszabhatja az előre beállított világítási profilok tucatjait, megtapasztalhatja az állítható színek széles választékát, és beállíthatja a LED fényerejét, hogy tökéletesen illeszkedjen a rendszeréhez. A legújabb Intel és AMD DDR4 alaplapokon a csúcsteljesítményre optimalizálva. Nincs szükség további vezetékekre vagy kábelekre - az egyszerű és problémamentes telepítés érdekében. PCB teljesítményA legjobb jelminőséget biztosítja a legmagasabb szintű teljesítmény és stabilitás érdekében. Alumínium radiátor. Javítja a hővezető képességet a memória jobb hűtése érdekében még túlhajtási körülmények között is. XMP 2.0 kompatibilitásA BIOS egyetlen beállítása elegendő ahhoz, hogy a memóriát az optimális teljesítményhez szükséges ideális beállításokra állítsa be.
| Termék ID: | #6785648 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |