Corsair - VENGEANCE RGB PRO 8GB DDR4 3600MHz CMW8GX4M1Z3600C18
0 / 5
0 / 5
Corsair Vengeance RGB Pro 8GB (1x8GB) Memória, DDR4, 3600MHz, CL18, 1.35V MEGTEKINTÉS, SZINKRONIZÁLÁS, MEMÓRIA. A VENGEANCE RGB PRO sorozatú DDR4 memória dinamikus RGB többzónás világítással világítja meg számítógépét, miközben a legjobb DDR4 teljesítményt nyújtja. Következő generációs szoftver A CORSAIR iCUE szoftver dinamikus RGB világításvezérléssel életre hívja rendszerét, szinkronizálva az összes iCUE kompatibilis termékkel, beleértve a RAM-ot, a ventilátorokat, az RGB LED-szalagokat, a billentyűzeteket, az egereket és még sok mást. Testreszabhatja az előre beállított világítási profilok tucatjait, kísérletezhet az állítható színek széles választékával, és a LED fényerejét tökéletesen illesztheti a rendszeréhez. MAXIMÁLIS SÁVSZÉLESSÉG ÉS RÖVID VÁLASZTÁSI IDŐ A legjobb teljesítményre optimalizált a legújabb Intel és AMD DDR4 alaplapokon. KÁBELEK NÉLKÜL Az egyszerű és problémamentes telepítéshez nincs szükség külön kábelekre vagy kábelekre. PCB teljesítmény A legjobb jelminőséget kínálja a legmagasabb teljesítmény és stabilitás érdekében. Alumínium radiátor Javítja a hővezető képességet a memória jobb hűtése érdekében túlhúzott körülmények között is. XMP 2.0 kompatibilis Egyetlen BIOS beállítás szükséges ahhoz, hogy a memória elérje az ideális teljesítménybeállításokat az optimális teljesítmény érdekében.
| Termék ID: | #6786037 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |