Corsair - Vengeance RGB RS 8GB DDR4 3600MHz CMG8GX4M1D3600C18
0 / 5
0 / 5
Corsair Vengeance XMP 2.0 CORSAIR VENGEANCE RGB RSKompakt DDR4 memória, Intel® és AMD alaplapokhoz optimalizálva, hat külön-külön címezhető RGB LED-del. DINAMIKUS RGB VILÁGÍTÁSVilágítsa meg rendszerét dinamikus RGB-világítással, amely hat külön-külön címezhető RGB LED-ből áll, egy panoráma fénycsőbe ágyazva, amely szinte bármilyen szögből akadálytalan kilátást biztosít. EGYSÉGESÍTSE A KONFIGURÁCIÓTVegye át az irányítást a CORSAIR iCUE szoftverrel, és szinkronizálja a világítást az iCUE ökoszisztémába tartozó más CORSAIR RGB termékekkel. Válasszon több tucat előre definiált világítási profil közül, vagy hozzon létre sajátot a CORSAIR iCUE szoftverben. ALUMÍNIUM HŐSZÓRÓA gyönyörűen megtervezett alumínium hőszoró elvezeti a hőt a memóriától, így még túlhajtás esetén is kiváló hűtést biztosít, és modern stílusa kiegészíti az RGB-világítást. TELJESÍTMÉNYRE TERVEZVEA nagy teljesítményű egyedi nyomtatott áramkör és a gondosan kiválasztott memóriachipek maximális sávszélességet és nagyon rövid válaszidőt biztosítanak.
| Termék ID: | #6785993 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |