Corsair - VENGEANCE RGB RT 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CMN32GX4M2Z3200C16W
5 / 5
5 / 5
A Corsair CMN32GX4M2Z3200C16W Vengeance RGB 32 GB memória kit egy kiváló minőségű DDR4 memóriacsomag, amely két 16 GB-os modult tartalmaz. Ez a kit 3200 MHz-es órajellel rendelkezik, amely lehetővé teszi számítógépének kiemelkedő teljesítményét és sebességét. Ezenkívül a Vengeance RGB dizájnja kiemelkedik a többi memória közül, hiszen RGB világítással rendelkezik, amely számos szín- és villogási beállítással testreszabható, így személyre szabhatja a gépének megjelenését és stílusát. Emellett a Corsair megbízhatóságáról híres, így biztos lehet benne, hogy ez a memória kit hosszú távon is kiváló teljesítményt nyújt majd számítógépében. Az 32 GB kapacitás pedig elegendő erőt biztosít a legújabb játékok futtatásához, a multimédiás tartalmak szerkesztéséhez vagy más erőforrásigényes feladatok elvégzéséhez is. Összességében a Corsair Vengeance RGB memória kit kiváló választás azoknak, akik magas teljesítményű és látványos memóriát keresnek számítógépük számára.
| Termék ID: | #6785517 |
| Feszültség: | 1.3 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |