Crucial - 16GB DDR5 5200MHz CT16G52C42U5
0 / 5
0 / 5
. . Gyorsabb betöltési idő és fájlátvitel. A kulcsfontosságú DDR5 asztali memória képessé teszi számítógépét arra, hogy 50%-kal több adatot vigyen át, mint a DDR4 indításkor, ami gyorsabb betöltési időt, fájlátvitelt, letöltést, frissítési gyakoriságot és rövidebb késleltetést eredményez. A nagyobb buszhatékonyságnak köszönhetően a DDR5 technológia nemcsak gyorsabb, mint az előző generáció, hanem jobb is. . . Reszponzívabb multitasking A Crucial DDR5 50%-kal gyorsabb sebességet kínál, mint a DDR4 indításkor, így már a dobozból kivéve is extrém teljesítményt nyújt a felhasználóknak. Még lenyűgözőbb, hogy a Crucial DDR5 fokozott teljesítményre és több feladatos munkavégzésre van optimalizálva, nem csak a tesztelés során, hanem a valós körülmények között is. Több böngészőlap megnyitása és az alkalmazások közötti váltás most minden eddiginél jobban reagál.
| Termék ID: | #6785258 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 42 |
| Sebesség: | 5200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |