Crucial - 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz CT2K16G56C46S5
0 / 5
0 / 5
. Gyorsabb betöltési idők és fájlátvitel A Crucial DDR5 asztali memória lehetővé teszi, hogy a számítógép 50%-kal több adatot továbbítson, mint a DDR4 induláskor, ami gyorsabb betöltési időket, fájlátvitelt, letöltéseket, frissítési sebességet és kevesebb késleltetési időt eredményez5. A magasabb buszhatékonyságnak köszönhetően a DDR5 technológia nem csak gyorsabb, hanem jobb is, mint az előző generáció1. . Reagálóbb többfeladatú működés A Crucial DDR5 a bevezetéskor 50%-kal gyorsabb sebességet kínál, mint a DDR4, így a felhasználók már a dobozból kivéve rendkívüli teljesítményt kapnak. Még lenyűgözőbb, hogy a Crucial DDR5 optimalizálva van a fokozott teljesítményre és a többfeladatos működésre, nemcsak a tesztelés során, hanem valós körülmények között is. Több böngészőfül megnyitása és az alkalmazások közötti váltás most minden eddiginél gyorsabban reagál. . Extrém innováció a stabil teljesítményért A Crucial DDR5 az előző generációhoz képest extrém műszaki előrelépést jelent, modulonként két független 32 bites csatornával az optimalizált teljesítmény érdekében7. A hosszú távú stabilitás érdekében a Crucial DDR5 a hosszú távú stabilitás érdekében komponensszinten on-die ECC-vel (ODECC)8 lett tervezve, így a Crucial DDR5 a következő generációs számítástechnika szigorú követelményei mellett is megőrzi az előző generációval megegyező megbízhatóságot. . Optimalizált energiahatékonyság A jobb hatékonyság és stabilitás érdekében a Crucial DDR5 bevezeti a modulon belüli feszültségszabályozást egy energiagazdálkodási integrált áramkörrel (PMIC), amely a régebbi memóriatechnológiák7 esetében az alaplapon volt. Ez a modulok (DIMM-ek) jobb jelátvitelt és tisztább energiaellátást eredményez. A DDR5 modulon belüli működési feszültsége ráadásul csak 1,1 V, szemben a DDR4 1,2 V-os feszültségével. . Micron® minőség - tesztelt megbízhatóság, amiben megbízhatsz A Micron vertikálisan integrált fogyasztói márkájaként a Crucialban milliók bíznak a megbízhatóság, a teljesítmény és a kompatibilitás tekintetében. A modulösszeszerelőkkel ellentétben a Micronnal való egyedülálló kapcsolatunk mélyebb szintű mérnöki együttműködést jelent, hogy minden egyes gramm teljesítményt ki tudjunk préselni termékeinkből anélkül, hogy a megbízhatóság rovására menne. A Micron több mint 43 éves gyártási kiválóságával és a Crucial több mint 25 éves fogyasztói termékfejlesztésével a Crucial DDR5 korlátozott élettartamú garanciát9 nyújt, és olyan erőteljes teljesítményt nyújt, amelyben megbízhat. Ha memóriáról van szó, ne érje be kevesebbel.
| Termék ID: | #6783524 |
| Feszültség: | 1.1 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 46 |
| Sebesség: | 5600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |