Crucial - 4GB DDR4 2400MHz CT4G4DFS824A
4 / 5
4 / 5
Kapacitás 4 GB Kiszerelés 1x4GB Memória típusa DDR4 Sebesség 2400 MHz Többcsatornás kiszerelés Single-channel kiszerelés Memóriakésleltetés CL 17 Hűtőborda Nincs Feszültség 1.2 V
| Termék ID: | #6784905 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 17 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |