Crucial - Ballistix RGB 32GB DDR4 3600MHz BL32G36C16U4BL
0 / 5
0 / 5
Crucial Ballistix RGB Memória, 32GB DDR4, 3600MHz CL16 Modern design Az eloxált alumínium radiátor és az alacsony profilú alak ideális kisebb platformokhoz vagy korlátozott helyhez. Újradefiniálja a játék teljesítményét Az XMP 2.0 támogatás és az előre definiált profilok lehetővé teszik a az overclockolást a maximális teljesítmény kihasználása érdekében. Válassza ki az alapértelmezett JEDEC-profilt a normál teljesítmény érdekében. Kompatibilitás tesztelve Az AMD és az Intel, valamint az alaplaptervezők és a rendszerépítők között működünk együtt annak biztosítására, hogy a memóriánk a nagy teljesítményre optimalizálva legyen. Precíziós alkatrészek
| Termék ID: | #6784119 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |