CSX - 1GB DDR2 667MHz CSXO-D2-SO-667-1GB
5 / 5
5 / 5
1 GB kapacitás 667 MHz sebesség DDR2 csatolófelület
| Termék ID: | #6785560 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 1 GB |
| Kiszerelés: | 1x1GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Memóriakésleltetés: | CL 5 |
| Sebesség: | 667 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |