CSX - 2GB DDR2 533MHz CSXO-D2-SO-533-2G
4 / 5
4 / 5
Kapacitás: 2 GB
Kapacitás: 2048 MB
Chip típus: DDR2
Modul típus: SODIMM
Pinek száma: 200 pin
CL: CL5
Speed: 533 MHz
Speed PC: PC2-4300
Chip eloszlás: 128Mx8
Chipek száma: 16
Modulok eloszlása: 256Mx64
| Termék ID: | #6785649 |
| Feszültség: | 1.8 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 1x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Memóriakésleltetés: | CL 5 |
| Sebesség: | 533 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |