CSX - 2GB DDR2 800MHz CSX-ECO-LO-800-2G
4 / 5
4 / 5
Kapacitás (GB):2, Órajel (Mhz):800, Memória típus:DDR2, Kiszerelés (modul):1, Idõzítés (CL):6, Hűtõborda:Nem, Feszültség (V):1,8, Csomagolás:OEM, doboz nélkül,
| Termék ID: | #6784724 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 1x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 800 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |