CSX - 4GB (2x2GB) DDR3 1333MHz CSXD3LO1333-2R8-2K-4GB
0 / 5
0 / 5
Garancia : 120 hónap
| Termék ID: | #6785656 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 2x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |