CSX - 4GB DDR2 800MHz CSXO-D2-SO-800-4GB
5 / 5
5 / 5
Gyártó: CSX Modell: 4GB DDR2 800MHz CSXOD2SO8004GB Tulajdonságok:
Kapacitás: 4 GB
Kapacitás: 4096 MB
Chip típus: DDR2
Modul típus: SODIMM
Pinek száma: 200 pin
CL: CL5
Speed: 800 MHz
Speed PC: PC2-6400
Chip eloszlás: 256Mx8
Chipek száma: 16
Modulok eloszlása: 512Mx64
| Termék ID: | #6783645 |
| Feszültség: | 1.8 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Memóriakésleltetés: | CL 5 |
| Sebesség: | 800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |