CSX - 4GB DDR3 1333MHz CSXAD3SO1333-2R8-4GB
0 / 5
0 / 5
CSX 4GB 1333MHz DDR3 Notebook RAM időzítés: CL9
| Termék ID: | #6785240 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |